Wartość: 0.00


Realizuj zamówienie Zwiń
O nas

    Idąc z duchem czasu postanowiliśmy jako pierwsi w Gryficach wyjść z naszą ofertą kuchni włoskiej na ekrany Waszych monitorów. Już nie musisz szukać ulotki pizzerii, ani numeru telefonu. Wejdź na www.pizzeriagaleria.pl i złóż zamówienie.
    Możesz zapłacić kierowcy lub jeszcze wygodniej: online!! Automatycznie w ciągu kilku sekund wasze zamówienie i płatność dotrze do naszej Pizzerii. Pozostaje już tylko czekać na przyjazd kierowcy.

    Innowacyjność to nie tylko nasza domena. Stawiamy również na jakość naszych produktów. Oryginalna receptura na ciasto oraz wyjątkowy sos tworzony ze świeżych pomidorów zaskoczy was, a jednocześnie zadowoli nawet najbardziej wybredne gusta.    O innowacyjności najlepiej świadczyć może nasz Kreator Pizzy. Zachęcamy państwa do zabawy z naszym kreatorem, dzięki któremu mogą Państwo zamawiać dowolną pizze - taką, na jaką akurat macie ochotę!

Skontaktuj się z nami!

 

Start  |  O nas  |  Poleć stronę  |  Rejestracja  |  Mapa  |  Kontakt
© 2010 www.PizzeriaGaleria.pl.   Wszystkie prawa zastrzeżone.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Pizzerię "Galeria" prowadzoną przez firmę Stigma Dariusz Śpiewak Spółka Jawna, ul.Piłsudskiego 34B, 72 - 300 Gryfice, NIP:857-187-67-58, która administruje danymi osobowymi w celu realizacji złożonego zamówienia, a także organizacji dostawy i płatności online. Korzystając z serwisu akceptujesz również regulamin.


Programowanie stron Pizza na dowóz Gryfice Sala weselna Gryfice